Mafsallı Tente
 Mafsal kelime itibariyle birbirine eklenmiş parçaların farklı eksenlerde dönmesini sağlayan bağlantı ögesidir. Kullanım amacına göre değişiklik gösteren Mafsal sistemi sabit parçalara göre dinamik yapısı sebebiyle parçanın tahrik olmasını ve dinamik bölgelerin dönüş ve kaydırma hareketlerinde kırılma, çatlama ve diğer bütün hasarlara karşı dayanıklıdır.

Mafsallı Tente Sistemleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kafe Restaurant, bahçe, havuz, alışveriş merkezleri vb. yüzlerce alanda kullanmak mümkünliği ile diğer tente modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Mafsallı Tente sistemin uygulanacağı alan en az 1.85mt ve en çok 3.5mt genişliğinde olabilir. Mafsal sisteminin açılım boyu tente uzunluğuna bağlı olarak parametrelik gösterebilmesi sebebiyle bu oran değişiklik göstermektedir.

Mafsallı tente yapısı gereği eklemlerden oluşmaktadır. Tentenin çalışma prensibi vücudumuzdaki dirsek'in çalışma biçimine benzerdir. Hareketli kolların içe ve dışa doğru açılmasıyla çalışan bu sistemler makul bir ortamda kurulum yapıldığı takdirde dinamik kollar 350cm'e kadar açılarak aşağı yukarı 20m2 alana sahip tente oluşturulabilir.

Mafsallı Tente Sistemlerinde Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları ve Alüminyum ekstruzyon profiller kullanılarak yıllarca tahrip olmadan kullanabileceğiniz bir sağlamlık sunuyoruz. 45 dereceye kadar kademesiz ayarlama verilebilen Mafsallı Tente Sistemlerinde Elektrostatik toz boya teknolojisi kullanılmaktadır. Uzaktan kumanda teknolojisi ile problemsiz çalışabilen Mafsallı Tente sistemleri tek tuşla açma kapama prosedürlerini gerçekleştirebilirsiniz. Opsiyonel olarak bulunan bu sistemin yanısıra Manuel çalışabilen tente modelleri de bulunmaktadır. Somfy / Becker kalitesiyle donatılmış motor sistemleri yıllarca problem çıkarmadan kullanabilmek mümkündür. 100'den çok renk ve kumaş çeşitliliğine sahip olan Mafsallı Tente ürünümüz Rüzgar ve Güneş sensörleri ile otomatik algılama teknolojisi ile sizlere rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Mafsallı Tente sistemlerinde uzunluk genişlik ve kol boylarına göre parametrelik gösteren bir fiyat çizelgesi vardır. Ata Tente profesyonel kadrosu ile mekanınızda bedava keşif yaparak İdeal fiyatı sizler için oluşturacaktır.