Otomatik Raylı Tente

 Ata Tente katlamalı tente sistemi kış bahçesi, oteller, restoranlar, kafeler ve pastahanelerde daha geniş bir alanda kullanmak için üretilmiş sistemdir.

Hava koşulları ne olursa olsun uzun ömür özelliğiyle pkatiyennması çatlaması ve çalışmasında herhangi bir aksama meydana gelmez. Dış mekanlarda mimari görüntüye zarar vermez. Şık görünümü ile ortamlara ferahlık ve sıcak bir atmosfer kazandırır.

Katlanır tente ürünlerimiz, alüminyum profillerden üretilir. Sistem ve sistemdeki led ışıkları uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Led ışıkları alüminyum profillerin içine gizlenir. Ürünün ön kısmında oluk sistemi mevcuttur. Ayrıca sistemin montajı esnasında, pkatiyennmaz inox bağlantı civataları ve parçaları kullanılarak, sistem tamamiyle problemsiz çalışmaya göre geliştirilmiştır.

Sistemin çalışması üstündeki tentenin belli bir hızla katlanarak geriye çekilmesi ile sağlanır. İstenilirse güneşi engelleyebilir, veya güneşten yararlanılabilir.

Katlamalı Tente Sistemi tamamiyle güvenilir, sağlam ve su sızdırmaz sistemdir. Kullanılan kumaşlar blackout özelliğini sunan, yanmaz ve güneşten etkilenmez.

Katlanır Tente Sistemi WINPERAX argesinde müşteri memnuniyeti, kalite ve basit kurulum düşünülerek geliştirilmiştır. Profil dizayn ve tescili TPE tarafından patenti belgelenmiştir.