Pergola Tente

 Ata Tente Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Raylı tente, otomatik tente, pergola tente, motorlu tente, ucuz fiyatlar!

Güneş ve soğuktan korunmak için insanlar uzun yıllardan beri farklı teknikler kullandılar. Önceleri bez brandalar ve şemsiyeler ile çözümler üretildi. Kolay ve kolayti.

Yaşam kalitesinin yükselmesi, ihtiyaçların da değişmesini farklı ve daha fonksiyonel çözümler üretilmesi gerekliliğini ortaya çıkardı. Özellikle son yıllarda gündemi meşgul eden sigara yasağının da etkisi ile daha kullanımı kolay, istenildiğinde bir kumanda ile üstü istenildiği kadar açılabilen, kendinden LED aydınlatmalı, güneş ışınlarını geçirmeyen, yanmayan ateş yürümeyen vinil esaslı Blackout kumaşlar kullanılmaya başlandı. Özel alüminyum profillerle sistem her mekanda kullanılabilecek çok şık kapama sistemleri haline geldi. Saçak anlamı taşıyan pergola diye anılmaya başlandı. Üstelik bu sistemin çevresine uygulanmaya başlanan cam kapama sistemleri ile iki şemsiye ve 2 masadan ibaret alanları; istenildiğinde tamamiyle açılıp kapanabilen, kışın sıcak yazın gölge ve serin olan çok şık mekanlar haline getirdi.

Artık prestijli firmalar, oteller, restorantlar, kafeler, çay bahçeleri, villalar otomatik pergola sistemlerini kullanmaya başladı. Hem şık hemde fonksiyonel olan bu sistem görenlerin beğenisini kazandıkça uygulama alanları arttı.

Biz yılların verdiği deneyim ve uzman AR-GE ünitemiz ile sistemi kusursuze yakın hale getirdik. Alman BECKER motor kullandık. Mahler ve muadili tente ve orijinal LED aydınlatmayı sisteme başarılı bir şekilde entegre ettik. Fakat bunu yapmak çok zor değildi. İşin en önemli kısmının Alüminyum taşıyıcı profiller olduğunu, sistemin montajının da usta eller tarafından yapılması gerektiğini fark ettik.

Kendi özel alüminyum kalıplarımızı yaptık, ve en iyi sonucu bulana kadar denedik. Sırada sistemin montajı vardı. Türkiyenin her yerinden gelen istekleri kendi montaj ekibimizle yapmak hem zor hemde yüksek maliyetler getiriyordu. Sistemin basitçe monte edilebilecek yapıda olması gerekiyordu. Bunun için de sistemi tamamiyle modüler hale getirdik. Böylelikle tente montajı konusu ile ilgili deneyimli olan Türkiyenin her noktasındaki bayilerimiz. Temel eğitimden sonra sistemi rahatlıkla monte edebilecek duruma geldiler. Yüksek montaj ekibi maliyetlerindeki düşüş ürün fiyatına da yansıdı ve müşterilerimize ürünlerimizi daha makul fiyatlarla uygulamamızı sağladı.

Egitimli kadromuz ve bayilerimiz vasıtası ile olası problemlera en hızlıca müdahalede bulunduk ve çözdük.

Çünkü biliyoruz ki her mutlu müşteri yeni müşteriler demektir.

Bayilerimizi de bu kanaat içinde olan firmalar arasından seçtik ve seçmeye devam ediyoruz.

Sizleri de Ata Tente Kapama Sistemleri bayileri olmaya davet ediyoruz.

Ata Tente Pergola Tente ayrıntıları:

Sistemin tamamı alüminyum ekstrüzyon profillerden oluşmaktadır.

Sistem ekstra bir demir yada çelik konstrüksiyona ihtiyaç duyulmadan uygulanmaktadır.

Sistemin sessiz olması için tekerlek ve diğer mekanik parçalar dayanıklı PVC hammaddeden imal edilmiştir.

Sistemde Mehler yada muadili ithal yanmaz, su geçirmez vinil kumaş kullanılmaktadır.

Sistemin otomasyonunda Alman Becker motor ve aksesuarları kullanılmaktadır.

Sistem yağmur kanalları ve deresi ile yağmur suyunu sızdırmadan tahliye eder.

Sistem birçok hava koşullarına makuldur.

Sistem cam kapama ya da etrafına doğrama yapımına makul olan alüminyum taşıyıcı profillerden oluşmaktadır. İstenildiğinde etrafı basitçe kapatılabilir.

Sistemin tüm fonksiyonları uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir.

Kumanda ile tenteyi ve ışıklandırmayı açıp kapatmak ve havalandırma işlevlerini yapmak mümkün olabilir.