Şeffaf Tente Perde

Firmamız şeffaf tente perde alanında kendisini daima ileri taşımayı başarabilmiş bir firma olarak adını duyurmayı başarmıştır. Değişik kategorilerde etkin olamayı başaran ve dilden dile yayılmayı başarmabilmiştir. İşçilik, kalite ve malzeme kullanımında olabildiğince önem veren firmamız sizler için özel dizaynlarda gerçekleştirmekte. Şimdi sizlere şeffaf tente ile ilgili bilgi vereceğiz.

Şeffaf tente perde nedir derseniz perde günümüzde hayatımızın her köşesinde bulunan bir çeşit çadırdır. Günümüzde şeffaf tente perde çay bahçeleri ya da kafelerin sigara içme alanları için yaptığı insanların hava koşullarından etkilenmemesi için yapılan bir çeşit çadır şeklidir. Şeffaf tente perdenin çok sağlam olup olmaması yapım aşamasındaki sağlamlığıyla eşdşayetdir. Şeffaf tente perdeyi rüzgar sirkülasyonun çok olduğu yerlere kurarsanız şayet çok şikayetçi olabilirsiniz. Fakat herhangi bir hava boşluğunun girmesine izin vermeyip çıtaları sağlam ve güçlü olarak inşa ederseniz şeffaf tente perdenin hiç bir sorun çıkarmayacağından emin olabilirsiniz. Şeffaf tente perde aslında çadırın benzeridır. Fakat şeffaf tente perdeyi çadırdan ayıran en önemli özelliği çevresi komple branda olmaması bazı yerlerin şeffaf branda olması bir nevi pencere edası vermesidir. Kafelerde şeffaf tente perde kullanılan özelliklerdendir. Çünkü sigara içme alanları için hem sıcak olması hem de şeffaf kısımların açılmasından ötürü açık hava olarak sayılması kafelerde çok görülme oranın arttırıyor.

Şeffaf Tente Perdenin Yapım Aşaması

Şeffaf tente perdenin nasıl yapılır problemin yanıtını sizlere anlatmak istiyorum. Şeffaf tente perde çok basit yapımı vardır. Eğer rüzgar yemeyecekse ortaya çıtalarla sabitlendirici ve taşıyıcı yapılır ve şeffaf tente perde oluşur. Fakat çatılı yapılacaksa bu iş biraz basit olmaktan çıkmaktadır. O yüzden bu işten anlayan ve işinin ehli birisine yapım aşamasını yaptırmanız gereklidir. Yoksa başınız çok ağrır ve hoş verim alamazsınız.

Branda ve tente gibi ürün sektörüne 1980 yılında giren Ata Tente branda firması tam anlamıyla 150 ye yakın zengin çeşitlilikte alana sahiptir. Ürünleri çok amaçlı tente, araba brandası, eğlence çadırı, hangar ve iftar çadırı, şeffaf tente perde, havuz, kamp çadırı, kamelya, kapalı spor tesisleri, mafsallı, sabit ve körüklü tenteler, şantiye çadırı şeffaf branda, şemsiye, yarasa ve tören çadırı gibi birçok ana başlık altında değişik model ve dizaynları üretmektedir. Şeffaf tenteler genellikle çay bahçeleri, kâffeler ve lokanta gibi yerlerin bahçelerinde tercih edilebileceği gibi evlerin balkon sistemleri içerisinde kullanmak mümkün. İstenilen her yere makul olabilecek bu şeffaf tenteler birçok kullanım amacına hizmet edebilir. Şeffaf olması karşıyı görebilme imkânını vermesi, tente sistemine benzer bir biçimde dişli mekanizme ile rulo haline gelmesi, kolay toplama ve kullanım sağlaması, cam görüntüsü ile zarif, estetik e ortama aydınlık bir görüntü kazandırması gibi birçok genel ve özel nenden ötürü talep edilmektedir. Ata Tente branda firması bu talebe karşılık verecek yüksek kalite ve uzman çizimleri ile müşterilerini beklemektedir.

Şeffaf tente perde fiyatları piyasanın altında Ata Tente branda firmasında bulabilir aynı fiyata kalite ve üstün hizmeti de satın almış olursunuz. Kurulacak mekânın niteliği, kullanılacak malzeme seçimi ve sistemdeki ek ekipmanlar gibi birçok iç ve dış faktör fiyatı etkileyebilir. Ata Tente branda firmasına ait internet sitesinden gerekli bilgileri almak için iletişim bölümünden firmaya erişebilirsiniz.

Firma içeriğinde üretilen her üründe olduğu gibi şeffaf tente perde üretimi de aynı özen ve ilgi ile yapılmaktadır. Yapılan her iş için uzman kadro olup kendi alanında deneyim ve deneyimli çalışan kadrosu mevcuttur.